FRESHERS’ DAYS 2018: БФ – събитието за всички първокурсници!

Първокурсници очакваме Ви! FRESHERS' DAYS 2018 Ново начало

Хей, хей, първокурсници!

Нови сте тук и се чудите може би къде сте попаднали? Ще ви кажем, че сте на правилното място!

Биологическият факултет на моменти прилича на Хогуортс, а информационните табла са сякаш омагьосани със заклинание за объркване. Затова, ние – екипът на Факултетен студентски факултет към Биологически факултет, организираме нещо специално за новите ни колеги.

На 1-ви октомври, след официалното откриване на академичната 2018/2019 година ще проведем поредица игри, забавления и… други изненади за първокурсници, с които да започнем наистина свежо.

На следващия ден пък ще се състои традиционната ни презентация #ОриентирайСе, за да дадем нашите съвети как да хакнете системата и да оцелеете в приключението, наречено бакалавър в Биологически факултет.

Ще отговаряме на всякакви запитвания и ще разчупим леда и притесненията!

Очакваме ви с нетърпение!

Следете СЪБИТИЕТО във Facebook за повече подробности.

При възникнали въпроси, ще ни откриете на нашата страница или на имейл fssnabf@gmail.com!

П.П.: Поканени са и всички колеги от по-горните курсове, както да помогнат при магичните упътвания, така и да научат нещо ново за нашия замък!