International Biology Undergraduate Summer School Zurich

Лятното училище предлага възможност за 9-седмичен проект в лаборатория, свързана с биологичните науки, във водещия университет – ETH Zurich. За програмата могат да кандидатстват студенти от цял свят , които все още не са завършили бакалавърската си програма. В програмата са включени участия в семинари и лекции, засягащи голям набор от теми. Също така в края има организиран симпозиум, на който участниците представят получените резултати по време на престоя си. Настаняването в Цюрих, както и пътните разноски, се осигуряват от организиращата институция. Програмата може да бъде разгледана в детайли на следния линк: