Избори за Факултетен Студентски Съвет

ФСС БФ обявява частични избори за попълване на квотите си. Независимо дали си бакалавър, магистър или докторант – ние те очакваме! Присъедини се към нас и ни помогни да направим факултета едно по-добро място. Участвай в различни инициативи и събития, създай дългосрочни връзки в академичната среда и създай нещо, на което поколенията след нас ще се радват!

Необходимо за кандидатстване:

Напиши ни имейл на fss.na.bf@gmail.com със твоето Име, Фамилия, Специалност и курс в заглавието. Не забравяй да оставиш и телефон за връзка! В имейла прикачи:

• Снимка от заверена студентска книжка за 2016-2017 г.
  • Мотивационно писмо – кратко, точно и ясно защо точно ти трябва да бъдеш част от нашия колектив

Краен срок:

13.12.2016

Подай своите документи на:

fss.na.bf@gmail.bg

Провеждане на избори: