Избори за представители на БФ в Студентски съвет

Уважаеми колеги,
На 9.11.2017 година ще се проведат избори за попълване на квоти на Студентски съвет и Общо събрание на СУ.

Двама души от нашият ФСС са подали документи за участие в изборите – Любомира Иванова, Молекулярна биология, 2-ри курс и Теодора Алексиева, Молекулярна биология, 1-ви курс.
Другите кандидатури са на колегите – Богдан Мусков, Биология, 1-ви курс, Филипа Попова, Молекулярна биология, 1-ви курс, Симона Първанова, Индустриални Биотехнологии, 1-ви курс магистър.

ФСС към БФ призовава за активност и напомняме, че избранте кандидати ще бъдат нашето лице пред студентската общност на Софийски университет и ще представляват интересите на Биологически факултет.

Можете да прочетете мотивационните писма на кандидатите тук.