Обновено: Извънредна поправителна сесия: 14-21 Юли 2017

Деканското ръководство обявява допълнителна поправителна сесия за редовните студенти от бакалавърските програми, която ще се проведат по време на ликвидационната сесия за IV курс.

Всеки, който се чувства подготвен може да плати такса за изпитен протокол и да се яви. Препоръчваме Ви предварително да се консултирате с преподавателя по съответната дисциплина, за да имате точна и ясна информация за провеждането и критериите на изпита.

По информация от Деканското ръководство от следващата учебна година няма да бъдат допускани студенти с повече от два невзети изпита, както и условно записани студенти с невзети изпити от I курс. При неуспешно полагане на въпросните изпити студентите попадащи в тази категория ще трябва да прекъснат.

Факултетен студентски съвет Ви пожелава успех на предстоящите изпити!

Списък с всички изпити можете да намерите на този линк: Ликвидационна сесия 14-21 Юли

Ако откриете грешки и конфликти в горепосочения график, моля свържете се с нас. ФСС се старае своевременно да обновява списъка при намерени такива.

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *