Microsoft Office 2016 – свободен достъп за студенти

Като студенти на Софийски университет „Св. Климент Охридски“ имате създаден студентски имейл в електронната платформа Zimbra. На този линк можете да прочетете подробно как да влезнете в имейла и какъв е вашият личен имейл адрес.

Едно от приложенията на email-a е, че Ви дава възможността да изтеглите оригинален учебен офис пакет Office 365 for Education от сайта на Microsoft и да го инсталирате на устройство пожелание.

В няколко стъпки ще покажем как да изтеглите пакета.

1. Влизате в студентска поща на адрес https://email.uni-sofia.bg/?loginOp=logout  1
  • Тук попълвате името и паролата си от СУСИ
  • Имейл адресът ви е под формата на: суси_потребител@uni-sofia.bg

2. Влизате в сайта на Microsoft

• Попълвате студентския си имейл си в полето

2

• Избирате „Get office for free“
  • Избирате “I’m a student”

3

• Получавате имейл с Verification code

5

• Попълвате следната информация

4

• Попълвате всички полета. Натискате Start и имате възможност да поканите приятели или да пропуснете (Skip)

6

• Избирате първата опция

7

• Отваряте файла за инсталиране и инсталирате

8

Надяваме се да сме Ви били полезни. При наличие на въпроси се свържете с нас!

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *