ОТКРИЙ КАРИЕРАТА ЗА ТЕБ! РЕГИСТРИРАЙ СЕ В MFD TALKS 2016!

Предстои 15-то издание на “Мениджър за един ден”, една от най-значимите и разпознаваеми в страната инициативи на JA Bulgaria, свързана с кариерното ориентиране. Целта й е да даде начало на професионалната реализация на ученици и студенти на възраст между 16 и 23 години.

Във връзка с юбилея на инициативата, JA Bulgaria стартира пилотно MFD Talks – дискусии, които имат за цел да помогнат на младите хора по-лесно да се ориентират коя професия е подходяща за тях, как да напишат „мега якото“ мотивационно писмо и да разберат кои са често срещаните грешки при кандидатстването при работа. В отделна едночасова сесия HR специалисти ще предоставят индивидуални кариерни консултации на млади хора.

Събитето е отворено за всички любопитни ученици и студенти, само след предварителна регистрация. Местата са ограничени!  То ще се проведе на 7 ноември 2016 г. в Стартъп Хамбара на JA Bulgaria в София Тех Парк.

Източник: http://www.jabulgaria.org/article/news/otkriy_karierata_za_teb_registriray_se_v_mfd_talks_2016