С.К.О.Р.Е.Ц. с I място в конкурса Homemade Green Sofia

Екипът С.К.О.Р.Е.Ц на чело с д-р Атанас Грозданов отново станаха повод за гордост за Биологически факултет като заеха първо място в конкурса Homemade Green Sofia.

Събитието е организирано от Innovation Starter, съвместно с Cleantech Bulgaria и  National Geographic Bulgaria.  Категорята, в която С.К.О.Р.Е.Ц. спечелиха е „Детски градини, училища и учебни заведения със собствена зелена площ, която е създадена с усилията и участие на учениците им“.

Image may contain: plant, shoes, grass, outdoor, nature and water

Image may contain: text

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *