Съобщение за студентите, които искат да се явят на поправка по математика

Във връзка с възникналите проблеми с изпита по математика Деканското ръководство обява следните дати за провеждане:
На 12.07.2016 от 9:00 ч. в ауд.105 ще се проведе изпит за студентите от 4-ти (редовно) и 5-ти курс (задочно обучение), на които им предстои държавен изпит.

На 21.07.2016 от 14:00 ч. в ауд. 239 ще се проведе изпит за студентите от 1-ви курс до 3-ти курс.

Със заповед на декана е назначена комисия, която ще участва в подготовката на задачите и провеждането на изпита. В комисията са включени и преподаватели от БФ. Задачите ще бъдат съобразени с материала, който ви е преподаван и няма да се позволят своеволия.

доц.д-р Петя Христова
зам.декан ОКС „Бакалавър“