Стани част от International Biomedical Congress Sofia (17-19.11.2017)

На вниманието на всички студенти и докторанти от Биологически факултет:
International Biomedical Congress of Sofia (IBCS) 2017 е събитие, провеждащо се под патронажа на ректора на Медицински университет София в дните 17-19 ноември 2017 година в София Тех Парк.
Със съдействието на Студентски съвет при СУ ще бъдат осигурени 30 места, освободени от такса за участие, независимо пасивна или активна форма, за учащи в БФ. ФСС при БФ сформира независима комисия от студенти, която да подбере участниците по предварително изготвени критерии. Целта е да бъдат справедливо избрани колеги, които са заинтересовани и полагат усилия за своето развитие в научната сфера.
Моля, ако желаете да участвате, попълнете ФОРМУЛЯРА за кандидатстване. Това е единственият начин да заявите желание и да бъдете избрани.
КРАЕН СРОК ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ – 12.11.2017 г. (22 часа).