Summer Undergraduate Research Programme (SUR) – Unil

Това е международна лятна програма, която предлага 8-седмично обучение в сферата на биологията и медицината. Всяка година се избират 20 студенти, които получават шанса да работят по самостоятелен научен проект  в някоя от лабораториите на факултета по биология и медицина в университета на Лозана, Швейцария.

За програмата могат да кандидатстват студенти от цял свят, които са във втората или третата година на бакaлавърската си програма в областта на природните науки или медицината. Необходима е силна мотивация и отличен академичен успех.  Програмата е стипендиантска и покрива разходите по настаняване, разходи за живот, както и до 500 евро от пътните. Повече информация можете да намерите тук: